O rytmicznych oscylacyach morza
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 2 (1890) no. 1, pp. 33-56
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1890_2_1_a2,
author = {Rudzki, M. P.},
title = {O rytmicznych oscylacyach morza},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {33--56},
year = {1890},
volume = {2},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1890_2_1_a2/}
}
Rudzki, M. P. O rytmicznych oscylacyach morza. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 2 (1890) no. 1, pp. 33-56. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1890_2_1_a2/