O prawdopodobienstwie błędów przypadkowych
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 1 (1888) no. 1, pp. 1-4
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1888_1_1_a0,
author = {Gosiewski, W{\l}.},
title = {O prawdopodobienstwie b{\l}\k{e}d\'ow przypadkowych},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {1--4},
year = {1888},
volume = {1},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1888_1_1_a0/}
}
Gosiewski, Wł. O prawdopodobienstwie błędów przypadkowych. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 1 (1888) no. 1, pp. 1-4. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1888_1_1_a0/