Kovarijantne jednačine geodezijskih linija na nekim površinama
Matematički vesnik, Tome 27 (1975) no. 4, p. 399
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
@article{MV_1975_27_4_a12,
author = {V. A. Vuji\v{c}i\'c},
title = {Kovarijantne jedna\v{c}ine geodezijskih linija na nekim povr\v{s}inama},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {399 },
year = {1975},
volume = {27},
number = {4},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1975_27_4_a12/}
}
V. A. Vujičić. Kovarijantne jednačine geodezijskih linija na nekim površinama. Matematički vesnik, Tome 27 (1975) no. 4, p. 399 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1975_27_4_a12/