Rešavanje Fredholmove integralne jednačine primenom diferencijalnih jednačina
Matematički vesnik, Tome 27 (1975) no. 1, p. 295
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
45B05
@article{MV_1975_27_1_a35,
author = {N. S. Parezanovi\'c},
title = {Re\v{s}avanje {Fredholmove} integralne jedna\v{c}ine primenom diferencijalnih jedna\v{c}ina},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {295 },
year = {1975},
volume = {27},
number = {1},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1975_27_1_a35/}
}
N. S. Parezanović. Rešavanje Fredholmove integralne jednačine primenom diferencijalnih jednačina. Matematički vesnik, Tome 27 (1975) no. 1, p. 295 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1975_27_1_a35/