Rešavanje Šturm-Liuvilovih problema običnih diferencijalnih jednačina svođenjem na Košijeve probleme
Matematički vesnik, Tome 26 (1974) no. 1, p. 153
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
34B24
@article{MV_1974_26_1_a22,
author = {A. H. Zoli\'c},
title = {Re\v{s}avanje {\v{S}turm-Liuvilovih} problema obi\v{c}nih diferencijalnih jedna\v{c}ina svo{\dj}enjem na {Ko\v{s}ijeve} probleme},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {153 },
year = {1974},
volume = {26},
number = {1},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1974_26_1_a22/}
}
A. H. Zolić. Rešavanje Šturm-Liuvilovih problema običnih diferencijalnih jednačina svođenjem na Košijeve probleme. Matematički vesnik, Tome 26 (1974) no. 1, p. 153 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1974_26_1_a22/