O jednom rešenju nelinearne diferencijalne jednačine operatora Mikusinskog
Matematički vesnik, Tome 25 (1973) no. 1, p. 231
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
34G20
@article{MV_1973_25_1_a27,
author = {M. Skend\v{z}i\'c},
title = {O jednom re\v{s}enju nelinearne diferencijalne jedna\v{c}ine operatora {Mikusinskog}},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {231 },
year = {1973},
volume = {25},
number = {1},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1973_25_1_a27/}
}
M. Skendžić. O jednom rešenju nelinearne diferencijalne jednačine operatora Mikusinskog. Matematički vesnik, Tome 25 (1973) no. 1, p. 231 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1973_25_1_a27/