O jednoj mogućoj formi univerzalnih jednačina nestacionarnog laminarnog graničnog sloja
Matematički vesnik, Tome 22 (1970) no. 3, p. 373
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
@article{MV_1970_22_3_a15,
author = {{\DJ}. S. {\DJ}uki\'c},
title = {O jednoj mogu\'coj formi univerzalnih jedna\v{c}ina nestacionarnog laminarnog grani\v{c}nog sloja},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {373 },
year = {1970},
volume = {22},
number = {3},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1970_22_3_a15/}
}
Đ. S. Đukić. O jednoj mogućoj formi univerzalnih jednačina nestacionarnog laminarnog graničnog sloja. Matematički vesnik, Tome 22 (1970) no. 3, p. 373 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1970_22_3_a15/