Približno rešavanje diferencijalnih jednačina pomoću jednačina razmaka
Matematički vesnik, Tome 22 (1970) no. 1, p. 125
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
65L12
@article{MV_1970_22_1_a21,
author = {P. Pejovi\'c},
title = {Pribli\v{z}no re\v{s}avanje diferencijalnih jedna\v{c}ina pomo\'cu jedna\v{c}ina razmaka},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {125 },
year = {1970},
volume = {22},
number = {1},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1970_22_1_a21/}
}
P. Pejović. Približno rešavanje diferencijalnih jednačina pomoću jednačina razmaka. Matematički vesnik, Tome 22 (1970) no. 1, p. 125 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1970_22_1_a21/