Pojednostavljena u problemima inverzne interpolacije
Matematički vesnik, Tome 22 (1970) no. 1, p. 113
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
65D05
@article{MV_1970_22_1_a19,
author = {B. Mihajlovi\'c},
title = {Pojednostavljena u problemima inverzne interpolacije},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {113 },
year = {1970},
volume = {22},
number = {1},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1970_22_1_a19/}
}
B. Mihajlović. Pojednostavljena u problemima inverzne interpolacije. Matematički vesnik, Tome 22 (1970) no. 1, p. 113 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1970_22_1_a19/