O optimalnom upravljanju kanala kod zatvorenog sistema masovnog opsluživanja sa više tipova trebovanja
Matematički vesnik, Tome 21 (1969) no. 4, p. 413
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
62B99
@article{MV_1969_21_4_a10,
author = {S. M. Stojanovi\'c},
title = {O optimalnom upravljanju kanala kod zatvorenog sistema masovnog opslu\v{z}ivanja sa vi\v{s}e tipova trebovanja},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {413 },
year = {1969},
volume = {21},
number = {4},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1969_21_4_a10/}
}
S. M. Stojanović. O optimalnom upravljanju kanala kod zatvorenog sistema masovnog opsluživanja sa više tipova trebovanja. Matematički vesnik, Tome 21 (1969) no. 4, p. 413 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1969_21_4_a10/