Jedan postupak ocene tačnosti približnih re v senja sistema diferencijalnih jednačina, u kojima figurišu impulsne funkcije
Matematički vesnik, Tome 21 (1969) no. 2, p. 133
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
34A37
@article{MV_1969_21_2_a3,
author = {M. Krsmanovi\'c},
title = {Jedan postupak ocene ta\v{c}nosti pribli\v{z}nih re v senja sistema diferencijalnih jedna\v{c}ina, u kojima figuri\v{s}u impulsne funkcije},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {133 },
year = {1969},
volume = {21},
number = {2},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1969_21_2_a3/}
}
M. Krsmanović. Jedan postupak ocene tačnosti približnih re v senja sistema diferencijalnih jednačina, u kojima figurišu impulsne funkcije. Matematički vesnik, Tome 21 (1969) no. 2, p. 133 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1969_21_2_a3/