Algebarska struktura jedne klasifikacije u vokalskom sistemu srpskohrvatskog književnog jezika
Matematički vesnik, Tome 21 (1969) no. 1, p. 17
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
@article{MV_1969_21_1_a1,
author = {D. Jovi\'c and J. U\v{s}an and V. {\DJ}onin},
title = {Algebarska struktura jedne klasifikacije u vokalskom sistemu srpskohrvatskog knji\v{z}evnog jezika},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {17 },
year = {1969},
volume = {21},
number = {1},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1969_21_1_a1/}
}
D. Jović; J. Ušan; V. Đonin. Algebarska struktura jedne klasifikacije u vokalskom sistemu srpskohrvatskog književnog jezika. Matematički vesnik, Tome 21 (1969) no. 1, p. 17 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1969_21_1_a1/