Petrovićeva modifikacija Grefeove metode za rešavanje algebarskih jednačina
Matematički vesnik, Tome 20 (1968) no. 4, p. 439
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
12D05
@article{MV_1968_20_4_a6,
author = {M. Stojakov\'c and D. Trifunovi\'c},
title = {Petrovi\'ceva modifikacija {Grefeove} metode za re\v{s}avanje algebarskih jedna\v{c}ina},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {439 },
year = {1968},
volume = {20},
number = {4},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1968_20_4_a6/}
}
M. Stojakovć; D. Trifunović. Petrovićeva modifikacija Grefeove metode za rešavanje algebarskih jednačina. Matematički vesnik, Tome 20 (1968) no. 4, p. 439 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1968_20_4_a6/