O prvim radovima M. Petrovića koji se odnose na primenu spektralne metode u algebri i aritmetici iz 1917, 1918, i 1919 godine
Matematički vesnik, Tome 20 (1968) no. 4, p. 399
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
65G99
@article{MV_1968_20_4_a1,
author = {B. Mihajlovi\'c},
title = {O prvim radovima {M.} {Petrovi\'ca} koji se odnose na primenu spektralne metode u algebri i aritmetici iz 1917, 1918, i 1919 godine},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {399 },
year = {1968},
volume = {20},
number = {4},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1968_20_4_a1/}
}
B. Mihajlović. O prvim radovima M. Petrovića koji se odnose na primenu spektralne metode u algebri i aritmetici iz 1917, 1918, i 1919 godine. Matematički vesnik, Tome 20 (1968) no. 4, p. 399 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1968_20_4_a1/