Određivanje razmaka greške približnog rešenja diferencijalne jednačine
Matematički vesnik, Tome 20 (1968) no. 2, p. 135
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
65L05
@article{MV_1968_20_2_a0,
author = {P. Pejovi\'c},
title = {Odre{\dj}ivanje razmaka gre\v{s}ke pribli\v{z}nog re\v{s}enja diferencijalne jedna\v{c}ine},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {135 },
year = {1968},
volume = {20},
number = {2},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1968_20_2_a0/}
}
P. Pejović. Određivanje razmaka greške približnog rešenja diferencijalne jednačine. Matematički vesnik, Tome 20 (1968) no. 2, p. 135 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1968_20_2_a0/