O stabilnosti stanja ravnoteže dinamičkih tačaka promenljive mase
Matematički vesnik, Tome 19 (1967) no. 3, p. 207
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
@article{MV_1967_19_3_a0,
author = {V. A. Vuji\v{c}i\'c},
title = {O stabilnosti stanja ravnote\v{z}e dinami\v{c}kih ta\v{c}aka promenljive mase},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {207 },
year = {1967},
volume = {19},
number = {3},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1967_19_3_a0/}
}
V. A. Vujičić. O stabilnosti stanja ravnoteže dinamičkih tačaka promenljive mase. Matematički vesnik, Tome 19 (1967) no. 3, p. 207 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1967_19_3_a0/