O stabilnosti u smislu Lagrange-a dinamičkih sistema u metričkim prostorima
Matematički vesnik, Tome 18 (1966) no. 4, p. 247
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
37C75
@article{MV_1966_18_4_a3,
author = {\v{C}. {\DJ}aja},
title = {O stabilnosti u smislu {Lagrange-a} dinami\v{c}kih sistema u metri\v{c}kim prostorima},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {247 },
year = {1966},
volume = {18},
number = {4},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1966_18_4_a3/}
}
Č. Đaja. O stabilnosti u smislu Lagrange-a dinamičkih sistema u metričkim prostorima. Matematički vesnik, Tome 18 (1966) no. 4, p. 247 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1966_18_4_a3/