Jedna metoda ocene tačnosti približnih rešenja diferencijalnih jednačina
Matematički vesnik, Tome 17 (1965) no. 4, p. 245
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
65L99
@article{MV_1965_17_4_a3,
author = {M. Krsmanovi\'c and P. Pejovi\'c},
title = {Jedna metoda ocene ta\v{c}nosti pribli\v{z}nih re\v{s}enja diferencijalnih jedna\v{c}ina},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {245 },
year = {1965},
volume = {17},
number = {4},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1965_17_4_a3/}
}
M. Krsmanović; P. Pejović. Jedna metoda ocene tačnosti približnih rešenja diferencijalnih jednačina. Matematički vesnik, Tome 17 (1965) no. 4, p. 245 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1965_17_4_a3/