O verižnim reprezentacijama realnih i nekih kompleksnih kvadratnih iracionalnih brojeva
Matematički vesnik, Tome 16 (1964) no. 4, p. 267
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
11J70
@article{MV_1964_16_4_a0,
author = {B. {\DJ}erasimovi\'c},
title = {O veri\v{z}nim reprezentacijama realnih i nekih kompleksnih kvadratnih iracionalnih brojeva},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {267 },
year = {1964},
volume = {16},
number = {4},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1964_16_4_a0/}
}
B. Đerasimović. O verižnim reprezentacijama realnih i nekih kompleksnih kvadratnih iracionalnih brojeva. Matematički vesnik, Tome 16 (1964) no. 4, p. 267 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1964_16_4_a0/