O karakterističnom polinomu jednog specijalnog homogenog nekonzervativnog sistema sa mešovitim vezama
Matematički vesnik, Tome 16 (1964) no. 3, p. 203
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
70H03
@article{MV_1964_16_3_a3,
author = {D. Ra\v{s}kovi\'c},
title = {O karakteristi\v{c}nom polinomu jednog specijalnog homogenog nekonzervativnog sistema sa me\v{s}ovitim vezama},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {203 },
year = {1964},
volume = {16},
number = {3},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1964_16_3_a3/}
}
D. Rašković. O karakterističnom polinomu jednog specijalnog homogenog nekonzervativnog sistema sa mešovitim vezama. Matematički vesnik, Tome 16 (1964) no. 3, p. 203 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1964_16_3_a3/