Dve klase funkcija koje nisu analitičke u tački a ispunjavaju u njoj Cauchy-Riemann uslove
Matematički vesnik, Tome 16 (1964) no. 2, p. 151
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
30A99
@article{MV_1964_16_2_a9,
author = {B. Marti\'c and D. Adamovi\'c},
title = {Dve klase funkcija koje nisu analiti\v{c}ke u ta\v{c}ki a ispunjavaju u njoj {Cauchy-Riemann} uslove},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {151 },
year = {1964},
volume = {16},
number = {2},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1964_16_2_a9/}
}
B. Martić; D. Adamović. Dve klase funkcija koje nisu analitičke u tački a ispunjavaju u njoj Cauchy-Riemann uslove. Matematički vesnik, Tome 16 (1964) no. 2, p. 151 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1964_16_2_a9/