O jednom pitanju obrtanja tela promenljive mase
Matematički vesnik, Tome 16 (1964) no. 2, p. 119
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
70E99
@article{MV_1964_16_2_a5,
author = {V. A. Vuji\v{c}i\'c},
title = {O jednom pitanju obrtanja tela promenljive mase},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {119 },
year = {1964},
volume = {16},
number = {2},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1964_16_2_a5/}
}
V. A. Vujičić. O jednom pitanju obrtanja tela promenljive mase. Matematički vesnik, Tome 16 (1964) no. 2, p. 119 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1964_16_2_a5/