Istorijski razvoj ispitivanja asimptotskih rešenja običnih diferencijalnih jednačina
Matematički vesnik, Tome 14 (1962) no. 1, p. 81
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
34E99
@article{MV_1962_14_1_a5,
author = {T. Pejovi\'c},
title = {Istorijski razvoj ispitivanja asimptotskih re\v{s}enja obi\v{c}nih diferencijalnih jedna\v{c}ina},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {81 },
year = {1962},
volume = {14},
number = {1},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1962_14_1_a5/}
}
T. Pejović. Istorijski razvoj ispitivanja asimptotskih rešenja običnih diferencijalnih jednačina. Matematički vesnik, Tome 14 (1962) no. 1, p. 81 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1962_14_1_a5/