Numeričko rešavanje sistema linearnih jednačina primenom matematičkih spektara
Matematički vesnik, Tome 12 (1960) no. 1, p. 83
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
65F05
@article{MV_1960_12_1_a11,
author = {B. Mihajlovi\'c},
title = {Numeri\v{c}ko re\v{s}avanje sistema linearnih jedna\v{c}ina primenom matemati\v{c}kih spektara},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {83 },
year = {1960},
volume = {12},
number = {1},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1960_12_1_a11/}
}
B. Mihajlović. Numeričko rešavanje sistema linearnih jednačina primenom matematičkih spektara. Matematički vesnik, Tome 12 (1960) no. 1, p. 83 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1960_12_1_a11/