Primedba o regularnim elementima u proširenju Banach-ove algebre bez jediničnog elementa
Matematički vesnik, Tome 8 (1956) no. 3-4, p. 183
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
46H99
@article{MV_1956_8_3-4_a10,
author = {\v{C}. V. Stanojevi\'c},
title = {Primedba o regularnim elementima u pro\v{s}irenju {Banach-ove} algebre bez jedini\v{c}nog elementa},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {183 },
year = {1956},
volume = {8},
number = {3-4},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1956_8_3-4_a10/}
}
Č. V. Stanojević. Primedba o regularnim elementima u proširenju Banach-ove algebre bez jediničnog elementa. Matematički vesnik, Tome 8 (1956) no. 3-4, p. 183 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1956_8_3-4_a10/