Nepreciznost nekih proširenih stavova o srednjoj vrednosti
Matematički vesnik, Tome 7 (1955) no. 1-2, p. 119
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
26A24
@article{MV_1955_7_1-2_a9,
author = {S. \'Cetkovi\'c},
title = {Nepreciznost nekih pro\v{s}irenih stavova o srednjoj vrednosti},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {119 },
year = {1955},
volume = {7},
number = {1-2},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1955_7_1-2_a9/}
}
S. Ćetković. Nepreciznost nekih proširenih stavova o srednjoj vrednosti. Matematički vesnik, Tome 7 (1955) no. 1-2, p. 119 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1955_7_1-2_a9/