Veza između reda algebarskih brojeva i diferencijabilnosti jedne familije funkcija
Matematički vesnik, Tome 5 (1953) no. 3-4, p. 91
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
26A24
@article{MV_1953_5_3-4_a10,
author = {S. \'Cetkovi\'c},
title = {Veza izme{\dj}u reda algebarskih brojeva i diferencijabilnosti jedne familije funkcija},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {91 },
year = {1953},
volume = {5},
number = {3-4},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1953_5_3-4_a10/}
}
S. Ćetković. Veza između reda algebarskih brojeva i diferencijabilnosti jedne familije funkcija. Matematički vesnik, Tome 5 (1953) no. 3-4, p. 91 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1953_5_3-4_a10/