Karakteristične funkcije u geometrijskoj teoriji sistema parcijalnih jednačina I reda
Matematički vesnik, Tome 3 (1951) no. 3-4, p. 37
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
35F35
@article{MV_1951_3_3-4_a4,
author = {B. Ra\v{s}ajski},
title = {Karakteristi\v{c}ne funkcije u geometrijskoj teoriji sistema parcijalnih jedna\v{c}ina {I} reda},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {37 },
year = {1951},
volume = {3},
number = {3-4},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1951_3_3-4_a4/}
}
B. Rašajski. Karakteristične funkcije u geometrijskoj teoriji sistema parcijalnih jednačina I reda. Matematički vesnik, Tome 3 (1951) no. 3-4, p. 37 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1951_3_3-4_a4/