O prvoj teoremi Weierstrass-a o aproksimaciji neprekidnih funkcija polinomima
Matematički vesnik, Tome 2 (1950) no. 3-4, p. 61
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
41A10
@article{MV_1950_2_3-4_a8,
author = {Z. Mamuzi\'c},
title = {O prvoj teoremi {Weierstrass-a} o aproksimaciji neprekidnih funkcija polinomima},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {61 },
year = {1950},
volume = {2},
number = {3-4},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1950_2_3-4_a8/}
}
Z. Mamuzić. O prvoj teoremi Weierstrass-a o aproksimaciji neprekidnih funkcija polinomima. Matematički vesnik, Tome 2 (1950) no. 3-4, p. 61 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1950_2_3-4_a8/