O nekim mehaničkim analogijama osnovnih aritmetičkih operacija
Matematički vesnik, Tome 2 (1950) no. 3-4, p. 51
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
@article{MV_1950_2_3-4_a7,
author = {M. Stojakovi\'c},
title = {O nekim mehani\v{c}kim analogijama osnovnih aritmeti\v{c}kih operacija},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {51 },
year = {1950},
volume = {2},
number = {3-4},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1950_2_3-4_a7/}
}
M. Stojaković. O nekim mehaničkim analogijama osnovnih aritmetičkih operacija. Matematički vesnik, Tome 2 (1950) no. 3-4, p. 51 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1950_2_3-4_a7/