Jedna karakteristična osobina koničnih preseka
Matematički vesnik, Tome 1 (1949) no. 3-4, p. 105
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
51M05
@article{MV_1949_1_3-4_a5,
author = {R. Bojani\'c},
title = {Jedna karakteristi\v{c}na osobina koni\v{c}nih preseka},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {105 },
year = {1949},
volume = {1},
number = {3-4},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1949_1_3-4_a5/}
}
R. Bojanić. Jedna karakteristična osobina koničnih preseka. Matematički vesnik, Tome 1 (1949) no. 3-4, p. 105 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1949_1_3-4_a5/