Metode integraljenja parcijalnih jednačina prvog reda
Matematički vesnik, Tome 1 (1949) no. 2, p. 65
Cet article a éte moissonné depuis la source eLibrary of Mathematical Institute of the Serbian Academy of Sciences and Arts
Classification :
35A09
@article{MV_1949_1_2_a8,
author = {N. Saltikov},
title = {Metode integraljenja parcijalnih jedna\v{c}ina prvog reda},
journal = {Matemati\v{c}ki vesnik},
pages = {65 },
year = {1949},
volume = {1},
number = {2},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1949_1_2_a8/}
}
N. Saltikov. Metode integraljenja parcijalnih jednačina prvog reda. Matematički vesnik, Tome 1 (1949) no. 2, p. 65 . http://geodesic.mathdoc.fr/item/MV_1949_1_2_a8/