Παραγοντοποίηση Πολυωνυμικών Πινάκων
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 55 (2001), pp. 112-126 Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library

Voir la notice de l'article

@article{MR_2001_55_a0,
     author = {\ensuremath{\Pi}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\gamma}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\varsigma} \ensuremath{\Psi}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\acute\alpha}\ensuremath{\kappa}o\ensuremath{\varsigma}},
     title = {\ensuremath{\Pi}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\gamma}o\ensuremath{\nu}\ensuremath{\tau}o\ensuremath{\pi}o\ensuremath{\acute\iota}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta} {\ensuremath{\Pi}o\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\nu}} {\ensuremath{\Pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\acute\alpha}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu}}},
     journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
     pages = {112--126},
     year = {2001},
     volume = {55},
     language = {gr},
     url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_2001_55_a0/}
}
TY  - JOUR
AU  - Παναγιώτης Ψαρράκος
TI  - Παραγοντοποίηση Πολυωνυμικών Πινάκων
JO  - Μαθηματική Επιθεώρηση
PY  - 2001
SP  - 112
EP  - 126
VL  - 55
UR  - http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_2001_55_a0/
LA  - gr
ID  - MR_2001_55_a0
ER  - 
%0 Journal Article
%A Παναγιώτης Ψαρράκος
%T Παραγοντοποίηση Πολυωνυμικών Πινάκων
%J Μαθηματική Επιθεώρηση
%D 2001
%P 112-126
%V 55
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_2001_55_a0/
%G gr
%F MR_2001_55_a0
Παναγιώτης Ψαρράκος. Παραγοντοποίηση Πολυωνυμικών Πινάκων. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 55 (2001), pp. 112-126. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_2001_55_a0/