Μια περιδιάβαση στη Θεωρία Αριθμών.
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 51 (1999), pp. 5-11
Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library
@article{MR_1999_51_a6,
author = {N T\ensuremath{\zeta}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\acute\alpha}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\varsigma}},
title = {M\ensuremath{\iota}\ensuremath{\alpha} \ensuremath{\pi}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\delta}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\acute\alpha}\ensuremath{\beta}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta} \ensuremath{\sigma}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\eta} {\ensuremath{\Theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\acute\iota}\ensuremath{\alpha}} {A\ensuremath{\rho}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\nu}.}},
journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
pages = {5--11},
year = {1999},
volume = {51},
language = {gr},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1999_51_a6/}
}
Ν Τζανάκης. Μια περιδιάβαση στη Θεωρία Αριθμών.. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 51 (1999), pp. 5-11. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1999_51_a6/