Αριθμοί Bernoulli και το Γενικευμένο Θεώρημα του Pick
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 48 (1997), pp. 40-48 Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library

Voir la notice de l'article

@article{MR_1997_48_a12,
     author = {X\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\acute\alpha}\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\pi}o\ensuremath{\varsigma} T\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\beta}\ensuremath{\acute\alpha}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\varsigma}},
     title = {A\ensuremath{\rho}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\mu}o\ensuremath{\acute\iota} {Bernoulli} \ensuremath{\kappa}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\iota} \ensuremath{\tau}o {\ensuremath{\Gamma}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\acute\epsilon}\ensuremath{\nu}o} {\ensuremath{\Theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}} \ensuremath{\tau}o\ensuremath{\upsilon} {Pick}},
     journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
     pages = {40--48},
     year = {1997},
     volume = {48},
     language = {gr},
     url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1997_48_a12/}
}
TY  - JOUR
AU  - Χαράλαμπος Ταμβάκης
TI  - Αριθμοί Bernoulli και το Γενικευμένο Θεώρημα του Pick
JO  - Μαθηματική Επιθεώρηση
PY  - 1997
SP  - 40
EP  - 48
VL  - 48
UR  - http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1997_48_a12/
LA  - gr
ID  - MR_1997_48_a12
ER  - 
%0 Journal Article
%A Χαράλαμπος Ταμβάκης
%T Αριθμοί Bernoulli και το Γενικευμένο Θεώρημα του Pick
%J Μαθηματική Επιθεώρηση
%D 1997
%P 40-48
%V 48
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1997_48_a12/
%G gr
%F MR_1997_48_a12
Χαράλαμπος Ταμβάκης. Αριθμοί Bernoulli και το Γενικευμένο Θεώρημα του Pick. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 48 (1997), pp. 40-48. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1997_48_a12/