Μεγάλες Τομές Εκτενών Συνόλων
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 44 (1995), pp. 26-35
Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library
@article{MR_1995_44_a24,
author = { and Raul Holmes},
title = {M\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\gamma}\ensuremath{\acute\alpha}\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\varsigma} {To\ensuremath{\mu}\ensuremath{\acute\epsilon}\ensuremath{\varsigma}} {E\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\nu}} {\ensuremath{\Sigma}\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\nu}\'{o}\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu}}},
journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
pages = {26--35},
year = {1995},
volume = {44},
language = {gr},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1995_44_a24/}
}
; Raul Holmes. Μεγάλες Τομές Εκτενών Συνόλων. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 44 (1995), pp. 26-35. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1995_44_a24/