Η Γεωμετρία των Fractals
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 44 (1995), pp. 1-15
Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library
@article{MR_1995_44_a22,
author = {N\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\'{o}\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\alpha}o\ensuremath{\varsigma} A\ensuremath{\rho}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\acute\alpha}\ensuremath{\delta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\varsigma}},
title = {H {\ensuremath{\Gamma}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\acute\iota}\ensuremath{\alpha}} \ensuremath{\tau}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu} {Fractals}},
journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
pages = {1--15},
year = {1995},
volume = {44},
language = {gr},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1995_44_a22/}
}
Νικόλαος Αρτεμιάδης. Η Γεωμετρία των Fractals. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 44 (1995), pp. 1-15. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1995_44_a22/