Η Θεωρία των Διανυσματικών Χώρων στις Γραμμικές Αναδρομικές Ακολουθίες 2ας Τάξης.
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 17 (1980), pp. 36-47
Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library
@article{MR_1980_17_a22,
author = {M. A\ensuremath{\rho}\ensuremath{\gamma}\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\rho}\'{o}\ensuremath{\pi}o\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\lambda}o\ensuremath{\varsigma}},
title = {H {\ensuremath{\Theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\acute\iota}\ensuremath{\alpha}} \ensuremath{\tau}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu} {\ensuremath{\Delta}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\nu}} {X\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu}} \ensuremath{\sigma}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\varsigma} {\ensuremath{\Gamma}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\epsilon}\ensuremath{\varsigma}} {A\ensuremath{\nu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\delta}\ensuremath{\rho}o\ensuremath{\mu}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\epsilon}\ensuremath{\varsigma}} {A\ensuremath{\kappa}o\ensuremath{\lambda}o\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\acute\iota}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\varsigma}} 2\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\varsigma} {T\ensuremath{\acute\alpha}\ensuremath{\xi}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\varsigma}.}},
journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
pages = {36--47},
year = {1980},
volume = {17},
language = {gr},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1980_17_a22/}
}
Μ. Αργυρόπουλος. Η Θεωρία των Διανυσματικών Χώρων στις Γραμμικές Αναδρομικές Ακολουθίες 2ας Τάξης.. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 17 (1980), pp. 36-47. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1980_17_a22/