Εφαρμογές των Μαρκοβιανών Αλυσίδων
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 17 (1980), pp. 33-47
Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library
@article{MR_1980_17_a13,
author = {\ensuremath{\Gamma}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\gamma}o\ensuremath{\varsigma} N. T\ensuremath{\zeta}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\varphi}\ensuremath{\acute\epsilon}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\varsigma}},
title = {E\ensuremath{\varphi}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\mu}o\ensuremath{\gamma}\ensuremath{\acute\epsilon}\ensuremath{\varsigma} \ensuremath{\tau}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu} {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\kappa}o\ensuremath{\beta}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\nu}} {A\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\acute\iota}\ensuremath{\delta}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu}}},
journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
pages = {33--47},
year = {1980},
volume = {17},
language = {gr},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1980_17_a13/}
}
Γιώργος Ν. Τζιαφέτας. Εφαρμογές των Μαρκοβιανών Αλυσίδων. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 17 (1980), pp. 33-47. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1980_17_a13/