Ιδιότητες μιας Κλάσης Γενικευμένων Κατανομών
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 16 (1979), pp. 3-10 Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library

Voir la notice de l'article

@article{MR_1979_16_a6,
     author = {\ensuremath{\Theta}\ensuremath{\varepsilon}\'{o}\ensuremath{\delta}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\rho}o\ensuremath{\varsigma} A\ensuremath{\rho}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\acute\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\varsigma}},
     title = {I\ensuremath{\delta}\ensuremath{\iota}\'{o}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\varsigma} \ensuremath{\mu}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\varsigma} {K\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\acute\alpha}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\varsigma}} {\ensuremath{\Gamma}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\acute\epsilon}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu}} {K\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\nu}o\ensuremath{\mu}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\nu}}},
     journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
     pages = {3--10},
     year = {1979},
     volume = {16},
     language = {gr},
     url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1979_16_a6/}
}
TY  - JOUR
AU  - Θεόδωρος Αρτίκης
TI  - Ιδιότητες μιας Κλάσης Γενικευμένων Κατανομών
JO  - Μαθηματική Επιθεώρηση
PY  - 1979
SP  - 3
EP  - 10
VL  - 16
UR  - http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1979_16_a6/
LA  - gr
ID  - MR_1979_16_a6
ER  - 
%0 Journal Article
%A Θεόδωρος Αρτίκης
%T Ιδιότητες μιας Κλάσης Γενικευμένων Κατανομών
%J Μαθηματική Επιθεώρηση
%D 1979
%P 3-10
%V 16
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1979_16_a6/
%G gr
%F MR_1979_16_a6
Θεόδωρος Αρτίκης. Ιδιότητες μιας Κλάσης Γενικευμένων Κατανομών. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 16 (1979), pp. 3-10. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1979_16_a6/