Μια διπλή Γεωμετρική Ανισότητα στο Τρίγωνο
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 15 (1979), pp. 60-69 Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library

Voir la notice de l'article

@article{MR_1979_15_a25,
     author = {X\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\acute\alpha}\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\pi}o\ensuremath{\varsigma} \ensuremath{\Sigma}. To\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\acute\alpha}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\varsigma}},
     title = {M\ensuremath{\iota}\ensuremath{\alpha} \ensuremath{\delta}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\pi}\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\acute\eta} {\ensuremath{\Gamma}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta}} {A\ensuremath{\nu}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\sigma}\'{o}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\alpha}} \ensuremath{\sigma}\ensuremath{\tau}o {T\ensuremath{\rho}\ensuremath{\acute\iota}\ensuremath{\gamma}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu}o}},
     journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
     pages = {60--69},
     year = {1979},
     volume = {15},
     language = {gr},
     url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1979_15_a25/}
}
TY  - JOUR
AU  - Χαράλαμπος Σ. Τουμάσης
TI  - Μια διπλή Γεωμετρική Ανισότητα στο Τρίγωνο
JO  - Μαθηματική Επιθεώρηση
PY  - 1979
SP  - 60
EP  - 69
VL  - 15
UR  - http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1979_15_a25/
LA  - gr
ID  - MR_1979_15_a25
ER  - 
%0 Journal Article
%A Χαράλαμπος Σ. Τουμάσης
%T Μια διπλή Γεωμετρική Ανισότητα στο Τρίγωνο
%J Μαθηματική Επιθεώρηση
%D 1979
%P 60-69
%V 15
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1979_15_a25/
%G gr
%F MR_1979_15_a25
Χαράλαμπος Σ. Τουμάσης. Μια διπλή Γεωμετρική Ανισότητα στο Τρίγωνο. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 15 (1979), pp. 60-69. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1979_15_a25/