Λογισμός Μεταβολών
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 7 (1977), pp. 93-121 Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library

Voir la notice de l'article

@article{MR_1977_7_a5,
     author = {V. I. Krylov},
     title = {\ensuremath{\Lambda}o\ensuremath{\gamma}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\mu}\'{o}\ensuremath{\varsigma} {M\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\beta}o\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\nu}}},
     journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
     pages = {93--121},
     year = {1977},
     volume = {7},
     language = {gr},
     url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1977_7_a5/}
}
TY  - JOUR
AU  - V. I. Krylov
TI  - Λογισμός Μεταβολών
JO  - Μαθηματική Επιθεώρηση
PY  - 1977
SP  - 93
EP  - 121
VL  - 7
UR  - http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1977_7_a5/
LA  - gr
ID  - MR_1977_7_a5
ER  - 
%0 Journal Article
%A V. I. Krylov
%T Λογισμός Μεταβολών
%J Μαθηματική Επιθεώρηση
%D 1977
%P 93-121
%V 7
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1977_7_a5/
%G gr
%F MR_1977_7_a5
V. I. Krylov. Λογισμός Μεταβολών. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 7 (1977), pp. 93-121. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1977_7_a5/