Περί Μεγίστης Ομαδικής Αποδόσεως
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 6 (1977), pp. 140-152 Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library

Voir la notice de l'article

@article{MR_1977_6_a4,
     author = {I.-X. \ensuremath{\Pi}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\gamma}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\tau}\'{o}\ensuremath{\pi}o\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\lambda}o\ensuremath{\varsigma}},
     title = {\ensuremath{\Pi}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\acute\iota} {M\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\gamma}\ensuremath{\acute\iota}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\varsigma}} {O\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\delta}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta}\ensuremath{\varsigma}} {A\ensuremath{\pi}o\ensuremath{\delta}\'{o}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\varsigma}}},
     journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
     pages = {140--152},
     year = {1977},
     volume = {6},
     language = {gr},
     url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1977_6_a4/}
}
TY  - JOUR
AU  - Ι.-Χ. Παναγιωτόπουλος
TI  - Περί Μεγίστης Ομαδικής Αποδόσεως
JO  - Μαθηματική Επιθεώρηση
PY  - 1977
SP  - 140
EP  - 152
VL  - 6
UR  - http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1977_6_a4/
LA  - gr
ID  - MR_1977_6_a4
ER  - 
%0 Journal Article
%A Ι.-Χ. Παναγιωτόπουλος
%T Περί Μεγίστης Ομαδικής Αποδόσεως
%J Μαθηματική Επιθεώρηση
%D 1977
%P 140-152
%V 6
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1977_6_a4/
%G gr
%F MR_1977_6_a4
Ι.-Χ. Παναγιωτόπουλος. Περί Μεγίστης Ομαδικής Αποδόσεως. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 6 (1977), pp. 140-152. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1977_6_a4/