Ανάλυση πολυωνύμων σε γινόμενο παραγόντων
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), pp. 35-42 Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library

Voir la notice de l'article

@article{MR_1975_2_a87,
     author = {K. \ensuremath{\Gamma}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\beta}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\acute\iota}\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\varsigma}},
     title = {A\ensuremath{\nu}\ensuremath{\acute\alpha}\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta} \ensuremath{\pi}o\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\acute\upsilon}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu} \ensuremath{\sigma}\ensuremath{\varepsilon} \ensuremath{\gamma}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\nu}\'{o}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\nu}o \ensuremath{\pi}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\gamma}\'{o}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu}},
     journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
     pages = {35--42},
     year = {1975},
     volume = {2},
     language = {gr},
     url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a87/}
}
TY  - JOUR
AU  - Κ. Γαβρίλης
TI  - Ανάλυση πολυωνύμων σε γινόμενο παραγόντων
JO  - Μαθηματική Επιθεώρηση
PY  - 1975
SP  - 35
EP  - 42
VL  - 2
UR  - http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a87/
LA  - gr
ID  - MR_1975_2_a87
ER  - 
%0 Journal Article
%A Κ. Γαβρίλης
%T Ανάλυση πολυωνύμων σε γινόμενο παραγόντων
%J Μαθηματική Επιθεώρηση
%D 1975
%P 35-42
%V 2
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a87/
%G gr
%F MR_1975_2_a87
Κ. Γαβρίλης. Ανάλυση πολυωνύμων σε γινόμενο παραγόντων. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), pp. 35-42. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a87/