Το αριθμήσιμο και η πληθυκότητα των συνόλων των αριθμών.
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), pp. 3-4 Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library

Voir la notice de l'article

@article{MR_1975_2_a63,
     author = {K\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\acute\iota}\ensuremath{\nu}o\ensuremath{\varsigma} M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\acute\eta}\ensuremath{\varsigma}},
     title = {To \ensuremath{\alpha}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\acute\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\mu}o \ensuremath{\kappa}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\iota} \ensuremath{\eta} \ensuremath{\pi}\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\kappa}\'{o}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\alpha} \ensuremath{\tau}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu} \ensuremath{\sigma}\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\nu}\'{o}\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu} \ensuremath{\tau}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu} \ensuremath{\alpha}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\nu}.},
     journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
     pages = {3--4},
     year = {1975},
     volume = {2},
     language = {gr},
     url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a63/}
}
TY  - JOUR
AU  - Κωνσταντίνος Μακρής
TI  - Το αριθμήσιμο και η πληθυκότητα των συνόλων των αριθμών.
JO  - Μαθηματική Επιθεώρηση
PY  - 1975
SP  - 3
EP  - 4
VL  - 2
UR  - http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a63/
LA  - gr
ID  - MR_1975_2_a63
ER  - 
%0 Journal Article
%A Κωνσταντίνος Μακρής
%T Το αριθμήσιμο και η πληθυκότητα των συνόλων των αριθμών.
%J Μαθηματική Επιθεώρηση
%D 1975
%P 3-4
%V 2
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a63/
%G gr
%F MR_1975_2_a63
Κωνσταντίνος Μακρής. Το αριθμήσιμο και η πληθυκότητα των συνόλων των αριθμών.. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), pp. 3-4. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a63/