Τα μαθηματικά μας διασκεδάζουν....
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), pp. 77-78 Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library

Voir la notice de l'article

@article{MR_1975_2_a48,
     author = {B. E\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\'{o}\ensuremath{\pi}o\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\lambda}o\ensuremath{\varsigma} and  B. \ensuremath{\Gamma}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\kappa}\'{o}\ensuremath{\pi}o\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\lambda}o\ensuremath{\varsigma}},
     title = {T\ensuremath{\alpha} \ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\alpha} \ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\varsigma} \ensuremath{\delta}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\delta}\ensuremath{\acute\alpha}\ensuremath{\zeta}o\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\nu}....},
     journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
     pages = {77--78},
     year = {1975},
     volume = {2},
     language = {gr},
     url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a48/}
}
TY  - JOUR
AU  - Β. Ευσταθόπουλος
AU  -  Β. Γιαννακόπουλος
TI  - Τα μαθηματικά μας διασκεδάζουν....
JO  - Μαθηματική Επιθεώρηση
PY  - 1975
SP  - 77
EP  - 78
VL  - 2
UR  - http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a48/
LA  - gr
ID  - MR_1975_2_a48
ER  - 
%0 Journal Article
%A Β. Ευσταθόπουλος
%A  Β. Γιαννακόπουλος
%T Τα μαθηματικά μας διασκεδάζουν....
%J Μαθηματική Επιθεώρηση
%D 1975
%P 77-78
%V 2
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a48/
%G gr
%F MR_1975_2_a48
Β. Ευσταθόπουλος;  Β. Γιαννακόπουλος. Τα μαθηματικά μας διασκεδάζουν..... Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), pp. 77-78. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a48/