Η ευθεία των ρητών αριθμών
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), pp. 23-25
Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library
@article{MR_1975_2_a29,
author = { },
title = {H \ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\iota}\ensuremath{\alpha} \ensuremath{\tau}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu} \ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\nu} \ensuremath{\alpha}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\nu}},
journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
pages = {23--25},
year = {1975},
volume = {2},
language = {gr},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a29/}
}
. Η ευθεία των ρητών αριθμών. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), pp. 23-25. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a29/