Διαίρεση - Διαιρέτες - Διαιρετότητα
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), pp. 19-22 Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library

Voir la notice de l'article

@article{MR_1975_2_a28,
     author = { },
     title = {\ensuremath{\Delta}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\acute\iota}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta} - {\ensuremath{\Delta}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\acute\epsilon}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\varsigma}} - {\ensuremath{\Delta}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\tau}\'{o}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\alpha}}},
     journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
     pages = {19--22},
     year = {1975},
     volume = {2},
     language = {gr},
     url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a28/}
}
TY  - JOUR
AU  -  
TI  - Διαίρεση - Διαιρέτες - Διαιρετότητα
JO  - Μαθηματική Επιθεώρηση
PY  - 1975
SP  - 19
EP  - 22
VL  - 2
UR  - http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a28/
LA  - gr
ID  - MR_1975_2_a28
ER  - 
%0 Journal Article
%A  
%T Διαίρεση - Διαιρέτες - Διαιρετότητα
%J Μαθηματική Επιθεώρηση
%D 1975
%P 19-22
%V 2
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a28/
%G gr
%F MR_1975_2_a28
 . Διαίρεση - Διαιρέτες - Διαιρετότητα. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), pp. 19-22. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a28/