Τα θεωρήματα και τα προβλήματα της γεωμετρίας
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), pp. 47-48 Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library

Voir la notice de l'article

@article{MR_1975_2_a163,
     author = {\ensuremath{\Pi}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\rho}. M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\rho}o\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\acute\alpha}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\eta}},
     title = {T\ensuremath{\alpha} \ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\acute\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\alpha} \ensuremath{\kappa}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\iota} \ensuremath{\tau}\ensuremath{\alpha} \ensuremath{\pi}\ensuremath{\rho}o\ensuremath{\beta}\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\acute\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\alpha} \ensuremath{\tau}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\varsigma} \ensuremath{\gamma}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\acute\iota}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\varsigma}},
     journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
     pages = {47--48},
     year = {1975},
     volume = {2},
     language = {gr},
     url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a163/}
}
TY  - JOUR
AU  - Παρ. Μαρουσάκη
TI  - Τα θεωρήματα και τα προβλήματα της γεωμετρίας
JO  - Μαθηματική Επιθεώρηση
PY  - 1975
SP  - 47
EP  - 48
VL  - 2
UR  - http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a163/
LA  - gr
ID  - MR_1975_2_a163
ER  - 
%0 Journal Article
%A Παρ. Μαρουσάκη
%T Τα θεωρήματα και τα προβλήματα της γεωμετρίας
%J Μαθηματική Επιθεώρηση
%D 1975
%P 47-48
%V 2
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a163/
%G gr
%F MR_1975_2_a163
Παρ. Μαρουσάκη. Τα θεωρήματα και τα προβλήματα της γεωμετρίας. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), pp. 47-48. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a163/