Ανισώσεις 1ου βαθμού
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), pp. 24-27
Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library
@article{MR_1975_2_a144,
author = {\ensuremath{\Gamma}. M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\acute\alpha}\ensuremath{\kappa}o\ensuremath{\varsigma}},
title = {A\ensuremath{\nu}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\varsigma} 1o\ensuremath{\upsilon} \ensuremath{\beta}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\mu}o\ensuremath{\acute\upsilon}},
journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
pages = {24--27},
year = {1975},
volume = {2},
language = {gr},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a144/}
}
Γ. Μασιάκος. Ανισώσεις 1ου βαθμού. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), pp. 24-27. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a144/